Kawkowo.pl
Dobre miejsce

Kawkowo

Magia tego miejsca, polega na tym, że oprócz malowniczych widoków i bardzo uprzejmych ludzi, nie ma tu nic.

Od dawna chciałam pojechać na kilkudniową praktykę jogi. Wyciszyć swój umysł, wsłuchać się w swoją duszę i uelastycznić swoje ciało. Joga daje mi coś, czego wcześniej nie znałam. Z jednej strony pokonuje bariery i ograniczenia mojego ciała, z drugiej daje poczucie wolności i harmonii.

  Praktykuję jogę od niedawna. Nie chcę nikogo w tym miejscu zachęcać do tej formy aktywności, chciałabym się jedynie podzielić  z Wami pięknym, jesiennym krajobrazem Warmii. Kawkowo, wiejski dom, ze skrzypiącymi drewnianymi deskami na podłodze, stara stodoła obok i pusta przestrzeń wokół. Jesienne, kolorowe drzewa, drogi, pełne zakrętów i jasnobrązowe krowy. Mieszkańców tej maleńkiej, warmińskiej wsi można zobaczyć tylko w niedzielę, w pobliżu kościoła.

  „Pestka”, pies pilnujący domu, kilka niezwykle przyjaznych kotów, wegańskie jedzenie. Taki weekend. Z dala od zgiełku, od miasta, od codziennych obowiązków. Polecam każdemu, kto chce złapać odrobinę równowagi, uspokoić oddech i poznać „psa z głową w dole”. 😉

  Warto wybrać się na spacer na pyszną kawę i domową tartę do Galerii Kawkowo, zapisać się na warsztaty ceramiczne w Cegielni lub napić się lokalnego cydru w Kwaśnym jabłku.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.